Перейти до вмісту

Обговорення пропозицій студентів-бакалаврів щодо удосконалення освітніх програм «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування (Машини та апарати харчових виробництв)»

Відбулися зустрічі з студентами-бакалаврама, які навчаються за освітньою програмою «Агроінженерія» та «Галузеве машинобудування (Машини та апарати харчових виробництв» з обговорення пропозицій щодо удосконалення освітньої програми. В цілому студенти позитивно оцінюють програми та висловили свої пропозицію щодо їх удосконалення.

Так, студентка  1-го року навчання ОП «Агроінженерія»  Олеся Нагірна зауважила, що в умовах пандемії COVID-19 для здобувачів першого року навчання слід проводити цикл окремих занятть, які знайомило б здобувачів освіти з особливостями організації навчального процесу на базі технологій дистанційного навчання.

Студент 4-го року навчання ОП «Агроінженерія» Хомич Максим висловив побажання передбачити у програмі дисципліни, що дають змогу отримати навички водіння сільськогосподарської техніки.

Студентка 4-го року навчання ОП «Галузеве машинобудування (Машини та апарати харчових виробництв)» Бережко Вікторія висловила побажання збільшити кількість годин на вивчення іноземної мови. Члени проектних груп погодилися з думками студентів та щиро подякували усім учасникам за слушні пропозиції, які обов’язково будуть враховані в оновлених освітніх програмах.

       

Колектив кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії