Перейти до вмісту

Хмельницький національний університет отримав сучасний польовий комп’ютер (RAVEN VIPER 4+) від МХП

Напередодні Нового року до Хмельницького національного університету  завітали, директор «Західного хабу» (ТОВ «Захід-Агро МХП», ТОВ «МХП-Баффало», філія «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП», філія «Перспектив» ПрАТ «Зернопродукт МХП») Віктор Корягін, регіональний менеджер БО БФ «МХП-Громаді» Людмила Баранчук та старший інженер з сервісу систем контролю і точного землеробства Філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП»  Вадим  Патрика.

Агроіндустріальний холдинг МХП справедливо вважають справжнім маркером розвитку аграрного сектору України. Сучасні технології тут упроваджують одними з перших, так само як й інноваційну техніку та обладнання. Усі нові технічні рішення в МХП спочатку проходять пілотне тестування в реальних умовах, після чого ухвалюють рішення про їх подальше широке застосування.

Зустрічали гостей університету в.о. ректора, проректор з НПР університету  Віктор Лопатовський, декан факультету інженерії, транспорту та архітектури – Віктор Олександренко та завідувач кафедрою галузевого машинобудування та агроінженерії Андрій Мартинюк. За круглим столом було обговорено можливі шляхи співпраці університету та підприємства в напрямку підготовки якісних фахівців не тільки для агропромислового комплексу, а й інших галузей народного господарства України.

         Родзинкою візиту гостей  стала передача Хмельницькому національному університету польового комп’ютера (автопілота) RAVEN VIPER 4+ для навчання студентів спеціальності 208 «Агроінженерія» за освітньою компонентою «Системи точного землеробства», підготовка яких в університеті здійснюється з 2017 року на факультеті  інженерії, транспорту та архітекури.

Зважаючи на актуальність і перспективність розвитку сільськогосподарського виробництва керівництво університету, факультету та профілюючої кафедри у співпраці з роботодавцями докладає максимум зусиль для створення якісної матеріально-технічної бази для навчання студентів за спеціальністю 208 «Агроінженерія». Отриманий польовий комп’ютер дасть  змогу не лише теоретично опанувати сучасні підходи до організації польових робіт, а і здобути навички провадження таких технологій на практиці.  

         Колектив кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії висловлює щиру подяку керівництву Філії «Рідний край» ПрАТ «Зернопродукт МХП» за співпрацю та постійну підтримку  університету в підготовці висококваліфікованих фахівців агропромислового комплексу.

Завідувач кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії