Медведчук Неля Казимирівна

к.т.н., доцент

Профілі в наукометричних базах:

Сертифікати та досягнення

Підвищення кваліфікації

Освітня кваліфікація:

• 1988 – закінчила Хмельницький технологічний  інститут побутового обслуговування за спеціальністю «Машини і апарати легкої промисловості»
  • 1994 – захистила кандидатську дисертацію на тему «Дослідження контактних характеристик шорстких, сильно анізотропних поверхонь » за спеціальністю 05.02.04 – тертя та зношування в машинах в Технологічному університеті Поділля, м. Хмельницький
  • 2003 – отримала вчене звання доцента за кафедрою машинознавства, Хмельницький національний університет
  • 2019 – отримала диплом магістра за  спеціальністю  208 «Агроінженерія, освітня програма «Механізація сільського господарства»,  Сумський національний аграрний університет

Сфера наукових інтересів:

• психолого-педагогічні аспекти розвитку системи вищої освіти
  • дослідження контактних характеристик сильно анізотропних поверхонь

Навчальні посібники:

• Методичні вказівки до курсового проекту з механіки для студентів немеханічних спеціальностей усіх форм навчання. Ч.3 Укл. О.О. Білецький, Н.К. Медведчук (Бачинська). – Хмельницький : ТУП, 2000. – 34 с.
  • Деталі машин. Короткий довідник для студентів інженерно-технічних спеціальностей / М.С. Стечишин, І.М. Береговий, Н.К. Медведчук (Бачинська), В.П. Терещенко – Хмельницький: ТУП, 2001р.-120с
  • Електронний освітній ресурс “Дистанційний курс” №598 “Технічна механіка” / Медведчук Н.К., кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії / дата розміщення в інформаційній підсистемі Хмельницького національного університету “Дистанційне навчання” 1 червня 2017 р., затверджено рішенням Науково-методичної ради університету протокол №9 від 25 травня 2018 р., сертифікат №503.

Дисципліни:

• Вступ до спеціальності