Стартував цикл лабораторно-практичних занять на базі Хмельницької філії ТОВ «Компанія ЛАН» для студентів-агроінженерів

Традиційно, вже другий рік поспіль, стартував  цикл лабораторно-практичних занять з вивчення сільськогосподарських машин на базі Хмельницької філії ТОВ «Компанія ЛАН». Компанія ЛАН, є офіційним дилером сільськогосподарської техніки компаній CLAAS, AMAZONE, LEMKEN, BEDNAR, OPaLL-AGRI. Для своїх клієнтів ТОВ “Компанія ЛАН” пропонуємо зернозбиральні, кормозбиральні комбайни, трактори CLAAS, а також широкий спектр ґрунтообробної техніки. Ця техніка показує високу якість роботи у всіх регіонах, де вона використовується.

Своє знайомство з сільськогосподарською технікою провідних виробників, студенти спеціальності 208 «Агроінженерія» Хмельницького національного університету розпочали з вивчення будови, експлуатації та технічного обслуговування кормозбирального комбайна CLAAS JAGUAR 960.

Комбайни CLAAS JAGUAR – це першокласне подрібнення, неймовірна продуктивність і низька витрата палива. Щоб використовувати більш коротку довжину різання, інженери CLAAS спроектуали новий ножовий барабан (V-MAX). Інтелектуальна система допомоги механізаторові CEMOS і нова система управління CEBIS допомагають механізаторам максимально ефективно управляти комбайном JAGUAR протягом всієї кампанії зі збору зеленої маси. CEMOS автоматично налаштовує машину, сенсорний екран CEBIS полегшує роботу. Всі моделі JAGUAR відповідають нормам токсичності відпрацьованих газів, що діють на відповідних ринках, аж до Stage V.

Перше в сезоні лабораторно-практичне заняття для студентів-аграріїв провів провідний фахівець з технічного обслуговування та продажу сільськогосподарської техніки ТОВ “Компанія ЛАН” – Костянтин Григорчук. Розпочали з теоретичного вивчення будови, роботи гідравлічної та електричної ситем, а також експлуатаційних характеристик машини. Згодом перейшли до вивчення тонкощів технічного обслуговування комбайна.

Другим етапом заняття – стало закріплення теоретичного матеріалу вже безпосередньо біля самого кормозбирального комбайна, а також студенти-аграрії освоїли підготвку та основні технічні налаштування комбайна перед роботою, вивчили функціональні можливості цифрових ситем управління машиною.

Провідні спеціалісти ТОВ “Компанії ЛАН” надалі розповідатимуть про особливості будови та експлуатації усіх видів сільськогосподарських машин, щоб зацікавити студентів до роботи у аграрній галузі, а також дати можливість кожному слухачеві опанувати сучасну сільськогосподарську техніку.

Дякуємо керівництву та працівникам ТОВ «Компанія ЛАН» за чудовий день проведений на підприємстві.

Завідувач кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії – Андрій Мартинюк