Перейти до вмісту

Гостьова лекція для студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури від фахівців компанії ООО “Гідро-ГІД”

 2 травня 2023 року відбулась гостьова лекція фахівців компанії ООО «Гідро-Гід» в рамках вивчення дисципліни «Гідравліка та гідропривод» студентами спеціальностей 131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 133 «Галузеве машинобудування (Агропереробка та інжиніринг, Роботехнічні та мехатронні системи в галузі)», 208 «Агроінженерія», 263 «Цивільна безпека» та 274 «Автомобільний транспорт» Хмельницького національного університету. Тема заняття: «Основи проектування та регулювання об’ємного гідроприводу». ООО «Гідро-ГІД» – комплексний постачальник системних рішень та комплектуючих на ринку гідравлічного обладнання. У структурі компанії функціонують: конструкторське бюро, відділ продажу, сучасні цехи з виготовлення маслостанцій та мініагрегатів, насосно-моторних груп, ремонту та виробництва гідроциліндрів та спресовування рукавів високого тиску, які оснащені за останнім словом техніки, що дозволяє випускати високоякісну продукцію.

Заняття розпочала Регіна Горленко – HRD фахівець компанії ООО «Гідро-Гід». Регіна Горленко ознайомила студентів зі сферою діяльності компанії ООО «Гідро Гід», розповіла про можливості  працевлаштування для студентів, а також провела екскурс по гідравлічному обладнанню, яке проектує та виготовляє компанія.

Далі заняття продовжив Максим Слєсарів – інженер компанії ООО «Гідро-ГІД». Маким Слєсарів розповів студентам про особливості проектування гідравлічного обладнання за допомогою програмних продуктів, які використовує компанія та детально описав підходи та методи, що застосовуються при регулюванні швидкості об’ємного гідроприводу.

Загалом, заняття пройшло в досить теплій, дружній атмосфері, студенти після завершення заняття задавали багато запитань – цікавились як можливостями працевлаштування в компанії так і технічними моментами роботи гідравлічного обладнання.

Проведення гостьових лекцій має важливу практичну цінність для студентів, надає змогу ознайомити їх зі структурою підприємств, з умовами та специфікою їх роботи, формує загальне уявлення про сучасні технології проектування та виробництва, в даному випадку – гідравлічного обладнання.

Андрій Мартинюк, завідувач кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії