Перейти до вмісту

В майбутнє з “КОНТІНЕНТАЛ”

20.09.2022 року на кафедрі галузевого машинобудування та агроінженерії відбувся семінар для студентів 3-го та 4-го курсів спеціальностей 133 “Галузеве машинобудування” та 208 “Агроінженерія” за участі представників компанії «КОНТІНЕНТАЛ Фармерз Груп».

У семінарі взяли участь студенти груп АІ-20-1, АІ-19-1, МАХВ-20-1, МАХВ-19-1. Компанію «КОНТІНЕНТАЛ» представляли: менеджер з підбору персоналу Ірина Ліхновська та старший інженер з експлуатації сільськогосподарської техніки Андрій Нетлюк, який розповів студентам про особливості роботи інженерної служби підприємства, а також про особливості експлуатації та сервісного обслуговування сучасної аграрної техніки на підприємстві.

Ірина Ліхновська розповіла про стажування студентів у виробничих умовах компанії «КОНТІНЕНТАЛ» з можливістю отримання стипендії. Представники компанії детально розповіли про умови стажування, та перспективи які відкриваються перед учасниками після стажування, в тому числі про умови подальшого працевлаштування в компанії «КОНТІНЕНТАЛ».

Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії.