Майбутнє поруч: хмельницькі студенти освоюють 3D-друк

З віртуального світу – у реальність. Процес надання цифровій моделі фізичної форми – це і є 3D-друк. Те, що ще декілька років тому здавалося нісенітницею, сьогодні має перспективне майбутнє. Практика об’ємного друку в світі вже давно займає передове місце у різних сферах життя. В Україні ця інновація лише набирає обертів, зокрема і у Хмельницькому.

Майбутнє поруч. Стати не лише свідком процесу, а й освоїти 3D-друк мають можливість студенти Хмельницького національного університету.

Архітектура, кулінарія та навіть медицина впроваджують 3D-друк. Адже можливість пошарового нанесення матеріалу дозволяє зробити те, що людині не під силу. У користуванні прилад не складний, а от у моделюванні об’єкту, що є основним у цій справі, необхідні знання та практика.

Як результат – на деталь з логотипом «33 канал» витрачено близько двох годин та 30 гривень.

33 канал та колектив кафедри галузевого машинобудування і агроінженерії