Перейти до вмісту

Участь студентів факультету ФІТА в освітньому проєкті Open Agro University

28 січня в Києві в конференц – залі INVERIA відбулося офіційне відкриття Open Agro University. Освітній проєкт Open Agro University реалізується за участі :

– компанії KERNEL – організатора проєкту, – провідного у світі виробника та експортера соняшникової олії, ключового постачальника сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки, яка експортує свою продукцію більше ніж у 80 країн світу;

– Європейського банку реконструкції і розвитку (ЕБРР) – фінансиста проєкту, – міжнародної фінансової організації членами якої є 69 країн і яка здійснює фінансування тільки інвестиційних проєктів розвитку;

– компанії «DELOITTE» – консультанта проєкту, – провідного світового постачальника послуг у сфері аудиту та консалтингу, яка працює у 150 країнах;

– PROMETHEUS – реалізатора дистанційного навчання, – найбільшої платформи онлайн – освіти в Україні , яка об’єднує 1800000 слухачів і понад 250 онлайн – курсів.

Відбір на участь в освітньому проєкті  Open Agro University тривав кілька місяців, включаючи тестування і співбесіди. Було подано 895 заяв претендентів, з яких відібрано на навчання 117  кращих студентів. Навчання проводиться за сімома напрямками: агроінженерія, інженерія – механіки (заводи), агрономія, технології (зерна і олії), енергетика, контрольно – вимірювальні прилади і апаратура.

Open Agro University це можливість отримати не тільки сучасну і якісну освіту, а й практичний досвід. Навчання має ряд переваг: викладачів – експертів галузі,  практиків провідних міжнародних компаній; суміщення онлайн і офлайн формату навчання, стипендію, міжнародні конференції, оплачувану практику, доступ до закритої бази знань та професійної спільноти, професійні знання на рівні міжнародних університетів.

Слід відмітити, що із 117 студентів відібраних для навчання з різних ЗВО і регіонів України,10 представляють Хмельницький національний університет, факультет інженерії, транспорту та архітектури. Найбільше представництво наших студентів в групі агроінженерія ,- 8 із 16, то б то половина складу. Це студенти спеціальності 208 «Агроінженерія» четвертого курсу групи АІ-18-1-  Перникоза Андрій, Нагабась Володимир, Шляховий Сергій, Середюк Василь, Кисіль Ярослав, першого курсу групи АІ-21-1 – Малащук Віталій, випускник 2021р. групи АІ-17-1 Скоробогатий Олександр, магістрант першого курсу спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» Байталоха Анатолій. Також проходять навчання студенти факультету: Бережко Віка – спеціальність 133 «Галузеве машинобудування», група МАХВ-18-1, 4 курсу за напрямком «Інженер-технолог» та Данильчук Всеволод – спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», група ЕМ-18-1, 4 курс за напрямком «Енергетика».

У відкритті проєкту Open Agro University прийняли участь: генеральний директор компанії KERNEL Евген Осипов, директор Академії «DELOITTE» Іван Компан, співзасновник платформи Prometheus Іван Примаченко, керівник програм технічної співпраці в АПК ЄБРР Аліна Білан, керівник департаменту персоналу компанії KERNEL Наталя Теряхіна та інші.

Після офіційної частини студенти розділилися на 7 груп, в кожній з яких були представники семи напрямків підготовки, і прийняли участь в конкурсі бізнес-кейсів. Кожна команда виконувала 7 завдань різного спрямування: розробити технологію вирощування сільськогосподарської культури, скласти проєкт технологічної лінії із виготовлення соняшникової олії, запропонувати бренд продукту компанії KERNEL для просування в ОАЕ, зняти ролик для Тік-Ток та інші. Після чого команди презентували свої розробки, які оцінювалися за критеріями професіоналізму, креативності, командної роботи. За результатами змагань перемогу здобула команда під керівництвом капітана, студента ФІТА Андрія Перникози та отримала, як винагороду, цінні подарунки.

Студенти висловили щиру подяку організаторам освітнього проєкту Open Agro University за надану можливість навчатися сучасним технологіям в реальному аграрному виробництві.

Бажаємо студентам успіхів в навчанні та набутті цінних практичних навичок!

                                    Голова студентської ради ФІТА – Вікторія Бережко

                                      Декан ФІТА – Віктор Олександренко