Перейти до вмісту

Зустріч студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури з представниками компанії Deloitte в рамках освітянського проекту Open Agro University

8 грудня 2021 року відбулася online зустріч студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури з представником компанії DELOITTE – Михайлом Шевченко та представником компанії KERNEL – Ольгою Кулик, щодо поліпшення своїх професійних навиків та навчання в Open Agro University. У зустрічі прийняли участь декан факультету д.т.н.,проф. Олександренко В.П., завідувачі кафедр, а також гаранти освітніх програм.  Open Agro University – це унікальний освітній проєкт для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості для студентів 4-5 курсу профільних спеціальностей або випускників вишів першого-другого року.

У своїй презентації  представники компанії DELOITTE описали сам проєкт, який складається із online та offline навчання, тривалістю до 6 місяців, лекційних занять, дистанційних курсів, виробничої практики та екскурсій безпосередньо на підприємства.

Програма навчання передбачає гарантовану стипендію та оплачувану практику, можливість навчатися з будь-якого регіону, де викладачами будуть найкрутіші експерти з України та світу.

В ході зустрічі здобувачі задавали запитання та висловили своє бачення щодо навчальної програми. Було обговорено складнощі, обумовлені дистанційною формою навчання, та висловлено побажання щодо збільшення складової практичної підготовки у виробничих умовах.

Навчання в інституті Open Agro University організоване для студентів, які хочуть працювати в агросфері та харчовій промисловості. Реєстрація на навчання триватиме до середини грудня, але вже на даний час на навчання зареєструвало ся 13 студентів спеціальності 208 «Агроінженерія», 5 студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» (Агропереробка та інжиніринг) та 15 студентів з інших спеціальностей факультету інженерії, транспорту та архітектури (131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка).

Наприкінці зустрічі здобувачі висловили подяку за гарно підготовлену зустріч та надзвичайно цікаву інформацію та висловили готовність прокачати свої знання та вміння так, щоб стати мегазатребуваним сьогодні і створювати  майбутнє завтра, разом з DELOITTE та компанією KERNEL, яка надає колосальну підтримку проекту OPEN AGRO UNIVERSITY.

Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії