Перейти до вмісту

ГК «Vitagro» надала в ХНУ техніку для проведення практичних занять із студентами спеціальності «Агроінженерія»

Відповідно до договору про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004», яка входить до складу ГК “Vitagro”, компанію було передано в університет на відповідальне зберігання розкидач мінеральних добрив  Strumyk 1000 (виробництво республіка Польща) для навчання студентів спеціальності Агроінженерія в рамках дисципліни «Технічний сервіс та ремонт машин і обладнання агропромислового комплексу» практичним навичкам із проведення капітального ремонту сільськогосподарської техніки. Практичні заняття проводилися за участі головного інженера кластеру «Хмельницький» підприємства – Віталія Бруски.

Студенти 4-го курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» разом із В.Бруска провели процедуру дефектування деталей агрегату та склали дефектну відомість.

 

За тиждень, після доставки сервісним логістичним відділом запасних частин, відповідно до дефектної відомості, розпочався і ремонт машини. Ремонт машини проводили студенти під керівництвом викладачів дисциплін «Технічний сервіс та ремонт машин і обладнання агропромислового комплексу» та «Ремонт машин і обладнання» – Стечишина Мирослава,  Білика Юрія та завідувача лабораторіями кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії – Люховця Володимира за участі представника ГК «VITAGRO» Віталія Бруска.

Спочатку проведено відновлення повної геометрії рами розкидача  – замінено частину конструктивних елементів рами, замінено лапи на які машина встановлюється на зберігання.

 

Далі було замінено напівмуфти на привідних валах редукторів дисків, перед цим відреставрувавши їх (висвердлені та замінені на нові пальці).

Після «грубого» ремонту замінено гідроциліндри, встановлено нові лопатки на диски та привідний ланцюг і натяжний ролик (виготовлено на 3D-принтері). По завершенні проведено грунтування та фарбування агрегату.

   

Вже в середині січня 2022 року, агрегат було передано підприємству для подальшого його використання.

Безумовно, дякуючи ПП «АГРАРНА КОМПАНІЯ 2004» за надану сільськогосподарську техніку та виділення для проведення практичних занять висококваліфікованого фахівця-практика, а також викладачам університету, студенти отримали неоціненний досвід з ремонту та технічного обслуговування сільськогосподарської техніки.

        Завідувач кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії

к.т.н., доцент Андрій Мартинюк