Шаховий турнір «Викладачі VS Студенти» факультету інженерної механіки

Шаховий турнір «Викладачі VS Студенти» факультету інженерної механіки. Хмельницький нацiональний унiверситет

Шахи ― одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва, науки і спорту.

Шахи мають виховне значення: сприяють розвитку концентрації уваги, вміння долати труднощі та планувати власні дії, логічно мислити. У грі виявляються фізичний, інтелектуальний розвиток, тренування, самовладання і, звичайно ж, емоційна стійкість. Шахи здатні розвивати творче мислення, інтелект, покращувати пам’ять.

Шахи ― це улюблене хобі студентів та викладачів факультету інженерної механіки Хмельницького національного університету. Свої вміння вони продемонстрували під час турніру, з нагоди Міжнародного дня студента, який відбувся 8 листопада 2017 року о 13:00 у залі засідань, аби відволіктися від напружених тижнів атестації.

Змагалися студенти різних курсів та спеціальностей:
1. Підлісний Тарас Сергійович, студ. гр. МБМ-17-1,
2. Михайлик Костянтин Андрійович, студ. гр. ЗВ-14-1,
3. Трембач Павло Романович, студ. гр. ЗВ-14-1,
4. Потєряєв Олексій Ігорвич, студ. гр. АТ-17-1,
5. Степанюк Володимир Олегович, студ. гр. АІ-17-1,
6. Сидорчук Андрій Володимирович, студ. гр. ЕТЕТ-15-1,
7. Байталоха Анатолій Анатолійович, студ. гр. МАХВ-17-1,
8. Оболонін Віталій Сергійович , студ. гр. ЕМ-17-1,
9. Бабуняк Владислав Віталійович, студ. гр. АМ-17-1,
10. Барабаш Владислав Вікторович , студ. гр. МБ-17-1, –1

викладачі:
1. Берегова Надія Іванівна,
2. Василишин Антон Михайлович,
3. Залізецький Анатолій Михайлович,
4. Каплун Павло Віталійович,
5. Кіницький Ярослав Тимофійович,
6. Мельник Віктор Іванович,
7. Паршенко Костянтин Анатолійович,
8. Присяжний Леонід Володимирович,
9. Рудик Олександр Юхимович,
10. Ткачук Віталій Павлович.
Відрадно, що у складі команди студентів більше половини – першокурсники.
Змагання проходили за змішаною швейцарською системою у чотири тури.
Призові місця між студентами розподілені наступним чином:
I. ― Підлісний Тарас Сергійович (МБМ-17-1)
II. ― Байталоха Анатолій Андрійович (МАХВ-17-1)
III. ― Михайлик Костянтин Андрійович (ЗВ-14-1)

Призові місця між викладачами розподілені наступним чином:
I. Берегова Надія Іванівна
II. Василишин Антон Михайлович
III. Кіницький Ярослав Темофійович

У командному заліку перемогу здобула команда викладачів.
Турнір проведено за сприяння голови студентської ради ФІМ Герасимчука Михайла Миколайовича, декана ФІМ Олександренка Віктора Петровича, завідувача кафедрою фізичного виховання Солтика Олександра Олександровича.
Особлива подяка голові студентського профкому Вичавці Анатолію Анатолійовичу за спонсорську підтримку проведеного турніру.