Студенти спеціальності 208 “Агроінженерія” на виставці AGROEXPO-2019

У місті Кропивницький, 25-28 вересня проходила одна з найбільших агровиставок в Україні – AGROEXPO-2019. Вже традиційно на “AGROEXPO-2019” були представлені новинки сільгосптехніки світових та вітчизняних брендів, які безпосередньо можна було побачити в роботі у полі на спеціальному полігоні для демонстраційних показів. Загальна площа полігону становить ‒ 60 000 м² (6 га). Усього за три дні демонстрацій показали свої можливості 26 одиниць техніки провідних українських та іноземних компаній.

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Учасниками виставки стали викладачі кафедри галузевого машинобудування та агроінженерії та студенти спеціальностей 208 «Агроінженерія» та 274 «Автомобільний транспорт» Хмельницького національного університету. Зокрема студенти познайомилися з новітніми зразками самохідної (ХТЗ, ХТА, Case, New Holland, John Deere) та причіпної техніки (Elvorti, Lemken, Horsch), як вітчизняного, так і закордонного виробництва (Німеччина, Франція, США, Бразилія тощо).

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Олександр Олесюк, представник у західному регіоні компанії ДЧП «Лемкен-Україна» провів для студентів надзвичайно цікаву лекцію щодо будови та налаштування техніки з основного та поверхневого обробітку ґрунту, яку випускає компанія Lemken. Студенти також ознайомилися з будовою та особливостями експлуатації причіпного оприскувача та сівалки цієї компанії.

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Надзвичайно цікавою була і екскурсія, яку провели для студентів і викладачів представники корпорації ПАТ «Ельворті» – провідного вітчизняного виробника ґрунтооброблювальної та посівної техніки, а також оприскувачів.

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Родзинкою виставки була презентація та можливість випробування новітньої сільгосптехніки безпосередньо у полі. Так, студенти отримали можливість спробувати сучасний, високотехнологічний самохідний оприскувач Jacto у роботі. Разом з інструктором-оператором студенти виконували поставлені умовні завдання із обробки посівних площ отрутохімікатами для захисту рослин від шкідників.

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Після презентації техніки, студенти-аграрії та автомобілісти взяли активну участь в обговоренні технічних особливостей з налаштування та експлуатації техніки для обробітку ґрунту та самохідних оприскувачів із фахівцями.

Завершенням виставки стало змагання силачів у штовханні трактора та сіялки.

AGROEXPO 2019. Хмельницький нацiональний унiверситет

Загалом AgroExpo 2019 була надзвичайно цікавою та корисною для викладачів та студентів в плані практичного досвіду та налагодження зв’язків із потенційними роботодавцями.