Вітаємо перших випускників спеціальності 208 “Агроінженерія”!

6 липня 2021 року у Хмельницькому національному університеті відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-бакалаврам на якій були присутні випускники і їх батьки, ректор, проректори, декани факультетів, викладачі, та поважні гості. Позаду – студентські будні та свята, іспити та заліки, захист дипломних робіт, попереду – можливість реалізувати себе як фахівця та особистість у дорослому житті.
Вручення дипломів – завжди визначна подія, це підведення підсумків роботи викладачів та студентів, урочисте визнання результатів їхньої спільної плідної праці. Диплом бакалавра – один із найперших і найважливіших документів, який може одержати молода людина. Він є путівкою у світ самостійного життя, де набуті в університеті знання відкривають широкі можливості професійного зростання.
Із напутніми словами до присутніх звернувся ректор Хмельницького національного університету Сергій Анатолійович Матюх. У своєму виступі він подякував батькам випускників за те, що протягом усього навчання підтримували своїх дітей у нелегкому процесі здобуття вищої освіти, а також висловив подяку науково-педагогічному персоналу Хмельницького національного університету за максимум докладених зусиль аби Україна отримала висококваліфікованих фахівців. Найтепліші вітання пролунали на адресу вже колишніх студентів, а сьогодні випускників. Ректор побажав їм стрімкого кар’єрного зростання, невичерпної енергії та впевненості у власних силах, щоб вони знайшли себе у професійному житті й успішно самореалізувалися, щоб кожен новий день приносив їм натхнення та нові ідеї. Також закликав пам’ятати рідну Альма-матер і запевнив, що велика університетська родина, завжди буде рада бачити усіх в стінах рідного навчального закладу.

Вітаємо випускників-бакалаврів Хмельницького національного університету!. Хмельницький нацiональний унiверситет

Із теплими привітаннями виступив поважний гість – міський голова Хмельницького Олександр Сергійович Симчишин. Він побажав всім кар’єрних здобутків, нових знань, успіхів і щасливого професійного майбутнього та відзначив, що цьогорічні випускники є унікальними, оскільки змогли здобути вищу освіту у кращому університеті Хмельниччини, незважаючи на всесвітню пандемію.

У святковий для Хмельницького національного університету день привітати випускників, їхніх рідних та викладачів, висловити щирі побажання, підтримати фаховою порадою завітали шановані гості: заступник голови Хмельницької обласної ради Тетяна Іванівна Зеленко, помічник ректора з міжнародного та міжвузівського співробітництва Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Микола Олексійович Мацишин, керівник Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області Іван Іванович Дунець та президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталя Миколаївна Бєлякова.

Протягом усієї церемонії вручення вітали випускників вокальними виступами та хореографічними композиціями артисти народного ансамблю танцю «Юність Поділля».

По закінченню урочистостей ректор подякував випускникам за те, що чотири роки тому вони обрали для навчання саме Хмельницький національний університет.
За традицією, на завершення святкового дійства були випущені у небо повітряні кульки з банером “Випуск – 2021”.

По завершенню урочистої частини, випускники розійшлися по кафедрах і аудиторіях, де декани факультетів, завідувачі кафедр та викладачі вручили їм дипломи бакалаврів. До привітань дипломованих фахівців доєдналися батьки, друзі та гості цієї урочистої події.

Вітаємо випускників Хмельницького національного університету! Зичимо міцного здоров’я, невичерпної енергії та реалізації всіх задумів і планів! Щасливої дороги в професійне життя!
А також радо запрошуємо продовжити навчання за програмами підготовки магістрів!

Відділ зв’язків з громадськістю ХНУ