Візит представників Борщівського агротехнічного коледжу

Днями до Хмельницького національного університету з дружнім візитом завітали представники Борщівського агротехнічного коледжу. Представляли коледж студенти та викладачі відділення агроінженерії на чолі з завідувачем відділення  Ткаченком Олександром Івановичем. Метою візиту було ознайомлення з навчально-методичною та матеріально-технічною базою нашого університету, яка забезпечує навчання за спеціальністю 208 “Агроінженерія”.

Розпочалась зустріч з екскурсії навчальними аудиторіями факультету інженерної механіки. Зокрема в аудиторії Центру SolidWorks професор Харжевський В.О. розповів про можливості системи SolidWorks та її місце у підготовці фахівців-агроінженерів, а доцент Марченко М.В. ознайомив гостей з технологією 3D-друку.

Оцінили екскурсанти також рівень оснащення лабораторій теорії механізмів і машин, деталей машин, підйомно-транспортних машин, і недавно створених сучасних лабораторій сільськогосподарської техніки “Ельворті” та автоматизації виробничих процесів “Siemens”.

Також представники коледжу ознайомились з діяльністю Подільського наукового фізико-технологічного центру, про яку розповіли доцент Лук’янюк М.В. та викладач Люховець В.В.

Безсумнівно, подібні зустрічі є корисними, оскільки сприяють обміну досвідом між викладачами, а студентам допомагають визначитись у виборі закладу для подальшого навчання.