Зустріч студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури і факультету інформаційних технологій з представниками компанії KERNEL в рамках освітянського проекту Open Agro University

6 жовтня 2022 року відбулася online зустріч студентів факультету інженерії, транспорту та архітектури і факультету інформаційних технологій з представником компанії  KERNEL – Ольгою Кулик та студентами-випускниками проекту Open Agro University, щодо поліпшення своїх професійних навиків та навчання в Open Agro University. У зустрічі прийняли участь декан факультету інженерії, транспорту та архітектури д.т.н.,проф. Олександренко В.П., завідувачі кафедр, а також гаранти освітніх програм.  Open Agro University – це унікальний освітній проєкт для підготовки спеціалістів нового покоління в агро- та харчовій промисловості для студентів 4-5 курсу профільних спеціальностей або випускників вишів першого-другого року.

У своїй презентації  представники компанії  описали сам проєкт, який складається із online та offline навчання, тривалістю до 6 місяців, лекційних занять, дистанційних курсів, виробничої практики та екскурсій безпосередньо на підприємства.

Програма навчання передбачає гарантовану стипендію та оплачувану практику, можливість навчатися з будь-якого регіону, де викладачами будуть найкрутіші експерти з України та світу.

В ході зустрічі здобувачі задавали запитання та висловили своє бачення щодо навчальної програми. Було обговорено складнощі, обумовлені дистанційною формою навчання, та висловлено побажання щодо збільшення складової практичної підготовки у виробничих умовах.

Навчання в інституті Open Agro University організоване для студентів, які хочуть працювати в агросфері та харчовій промисловості. Реєстрація на навчання триватиме до середини листопада, але вже на даний час на навчання зареєструвалося 8 студентів спеціальності 208 «Агроінженерія», 5 студентів спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» (Агропереробка та інжиніринг) та 15 студентів з інших спеціальностей факультету інженерії, транспорту та архітектури (131 «Прикладна механіка», 132 «Матеріалознавство», 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка) та факультету інформаційних технологій ( 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Наприкінці зустрічі здобувачі висловили подяку за гарно підготовлену зустріч та надзвичайно цікаву інформацію та висловили готовність прокачати свої знання та вміння так, щоб стати мегазатребуваним сьогодні і створювати  майбутнє завтра, разом з DELOITTE та компанією KERNEL, яка надає колосальну підтримку проекту OPEN AGRO UNIVERSITY

Кафедра галузевого машинобудування та агроінженерії